چگونه بهترین سیستم امنیتی خانگی را انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر در تاریخ: 9 دی

مطابق با آمار اف بی آی، بیش از ۱٫۵ میلیون سرقت در سال ۲۰۱۵ گزارش شده است. به عنوان یک مالک خانه، این یک هشدار است- به خصوص برای کسانی که خانواده دارند. چند نکته وجود دارد که مردم از آن ها استفاده می کنند تا خانه و خانواده شان را امن نگه دارند.

بعضی از افراد شروع به نگهبانی از همسایگی و خانه خود می کنند، اما این یعنی تکیه کردن به دیگران برای سخت کوشی و تلاش در این زمینه. بعضی از افراد از استیکر این جا به سیستم امنتتی مجهز است استفاده می کنند و یا از چنین عکس برگردان هایی برای ترساندن سارقین استفاده می کنند در حالی که بعضی ها از سگ نگهبان برای هشدار استفاده می کنند. در حالی که چنین تاکتیک هایی به امن کردن خانه شما کمک می کند، نصب یک سیستم امنیتی یکی از بهترین روش ها برای محافظت از خانه و خانواده تان است. در واقع، خانه هایی بدون سیستم های امنیتی ۳۰۰ درصد احتمال نفوذ بیشتری به نسبت خانه هایی با چنین سیستم هایی دارند.

سیستم های امنیت خانگی از خانواده ها محافظت می کنند.

به طور میانگین هر ۱۵ ثانیه یک سرقت رخ می دهد. یک سیستم امنیت خانگی پاسخی برای حمایت و برقراری امنیت از خانواده های زیادی است. نصب یک سیستم امنیتی راحتی، و آسایش زیادی را به دنبال دارد، حتی اگر شما هیچگاه به چنین ویژگی های سیستمی ای نیاز نداشته باشید.

اگر کسی وادر خانه شد، دوربین های امنیتی و هشدارها، بازدارنده هایی بسیار قوی هستند. بیشتر سارقین با اولین نشانه از آلارم و هشدار فرار می کنند. اگر فرار نکردند، سیستم به صورت اتوماتیک به پلیس زنگ می زند، و شما می توانید در صورتی که خانه هستید زمانی که سارق وارد شده، در یک مکان امن بمانید.

بعضی از سیستم ها می توانند در اتوماسیون خانگی برای امنیت افزوده شده ادغام شوند

زمانی که شما سیستم امنیت خانه خود را با سیستم اتوماسیون خانگی همچون Control4 ادغام می کنید، می توانید سطح جدیدی از امنیت را به ارمغان بیاورید – همانند روشن و خاموش کردن چراغ ها و قفل کردن در از راه دور با استفاده از یک اپ. به علاوه، سیستم هوشمند خانه شما، می تواند اعلانیه های فوری را برای شما بفرستد و شما به سرعت آگاه می شوید که کسی به خانه شما دسترسی پیدا کرده است.

حتی این امکان وجود دارد که یک پنل نامناسب و زشت را با یک صفحه نمایش لمسی جایگزین کنید که به شما امکان دهد سیستم امنیتی خانه را مستقیما از رابط کاربری بصری فعال و یا غیرفعال کنید – و حتی به سرعت کمک اورژانسی دریافت کنید. و یا دکمه «دور» را روی کیپد فشار دهید و آلارم را تنظیم کنید، و دوربین ها را فعال کرده و درها را قفل کنید.

مزایای دیگری نیز در این بین وجود دارد

یک سیستم امنیتی می تواند در هر زمان که کسی وارد خانه و یا از خانه خارج می شود شما را آگاه کند. جدا از دزدها، این یک ویژگی عالی برای کسانی با بچه های کوچک است که می خواهند درها را به هنگامی که بزرگترها نگاهشان نمی کنند باز کنند.

سیستم های امنیتی هم چنین دیگر انواع نظارت همانند تشخیص کربن مونواکسید، را انجام می دهند. هر خانه ای باید دارای یک تشخیص دهند کربن مونواکسید باشد، چرا که این گاز سمی دیده نمی شود.

یک سیستم امنیت خانگی با هر بودجه ای قابل تطبیق است

با گزینه هایی برای بودجه های متفاوت از هشدارهای ساده روی پنجره ها و درها گرفته تا تنظیمات پیچیده به همراه دوربین ها، و نظارت ۷/۲۴، و حتی تشخیص سیل، شما قادرید که چیزی که برای شما فایده دارد را استفاده کنید. خیلی محتاطانه در نظر بگیرید که خانواده شما به چه چیزی نیاز دارد، برای مثال اگر در ناحیه سیل خیز زندگی می کنید، باید دارای تشخیص سیل باشد.

آن چیزی که گفته شده را در ذهن داشته باشید که سیستم امنیتی می تواند برای خریداران بالقوه یک پرستار خوب باشد: بعضی از افراد شاید بخواهند آن را داشته باشند اما نمی خواهند خودشان وارد فرآیند نصب آن شوند. شما می توانید هزینه های بیمه خود را به مقدار قابل توجهی ذخیره کنید – تا ۲۰ درصد در بعضی از موارد. این به شما کمک  می کند که بعضی از هزینه های نصب و نظارت را جبران کنید.

 فاکتوری در نیازهای منحصر به فرد خانه شما

به سوالات در لیست زیر دقت کنید و یک شرکت امنیتی را با آن مورد ارزیابی قرار دهید. این سوالات به شما کمک می کند که هر آن چه نیاز دارید را بدون اینکه از شما کلاه برداری شود به دست اورید.

– آیا قراردادی در این بین هست؟ اگر بله چقدر ؟

– آیا باید تجهیزات برگردانده شود؟

– هزینه نصب چقدر است؟

– چه فرآیندهایی در نصب دخیل است؟ چقدر طول می کشد؟

– چه ویژگی های خاصی همانند اپ، نظارت از راه دور، و یا ادغام اتوماسیون خانگی- اضافه می شوند و یا در آن وجود دارند؟

– چه مدت است که شرکت در حال کار است؟

– شرکت چگونه به دنبال کارمندانش می گردد؟

– مراکز نظارتی کجا هستند؟

– زمان واکنش شما در مواقع اضطرار چقدر طول می کشد؟

– اگر من نقل مکان کنم چه؟

– آیا مشتری ها راضی اند؟

با تمام این اطلاعات در ذهن، می توانید قادر باشید یک سیستم امنیت را با موفقیت انتخاب کنید. از این سوالات برای کمک به استریم لاین در خرید سیستم و کم کردن دغدغه هایی که دارید استفاده کنید

دسته ها: امنیت، وبلاگ