منجمد شوید ولی اجازه ندهید مخل آسایش شما شود!

نوشته شده توسط مدیر در تاریخ: 4 آذر

همانطور که من اینقدر راحت در سالن نشیمن نشسته ام و برای بار ۸۹ امین بار سریال فروزن را با دو دخترم نگاه می کنم به یاد دورانی افتادم که چقدر تابستان دل انگیزی داشتم، و به هیچ وجه انتظار سرمای زمستان را نداشتم.

برای کسانی که آخرین محصول دیزنی که درباره شاهزاده خانوم دیوانه ای است را ندیده اند، باید گفت که این داستان درباره دو خواهر است، آنا و السا، که خواهر ته تغاری با توانایی ایجاد برف و یخ،  طلسم شده است. او به طور تصادفی عازم زمستانی ابدی شد و در یک کاخ یخی که در بالای یک کوه ساخته بود به انزوا نشست. بنابراین این به خواهر جوانتر او بستگی داشت که او را برگرداند و ماجراجویی از همان جا آغاز می شود.

از آن جا که ما در محیطی زندگی می کنیم که از تکنولوژی اشباع شده است، من اکنون قادرم که فیلم فروزن را ببینم و به آهنگ آن در خانه، عرشه، محوطه، در ماشین به سمت محل کار، در دفترم، و در سرم به هنگام تلاش برای خوابیدن، گوش کنم. حداقل منفعت تکنولوژی این است که من نهایتا می توانم وسایل گرمایی خودم را کنترل کنم. اکنون که شاهزاده  شهر را فریز می کند، وسیله گرمایشی سرمایشی من با مارک هانی ول و دارای وای فای هوشمند می تواند اتاق را سرد کند و به دخترانم واقعا احساس این فیلم را بدهد.

با وجود داستان خوبی که در این انیمیشن وجود دارد، یک اعتقاد خنده دار و مضحک در آن وجود دارد و والدین نیز  قیافه عاقلانه به خود می گیرند، یعنی والدین نیز آن را باور می کنند. در این حالت، این اندیشه در قالب یک آدم برفی زنده به نام اولاف شکل می گیرد. او عاشق تابستان است، اما اینکه در یک هوای گرم یک آدم برفی باشی کمی مساله ای بغرنج و پیچیده است. مشکلی نیست، السا به او باد و طوفان برفی شدید را هدیه می دهد، و لذا او زیباتر و راحت تر و همین طور زنده است.

 وصل کردن وسیله سرمایشی گرمایشی تان همانند این است که باد و طوفانی برفی را در تابستان مهمان خود کنید و با کمی منطق، دیگر نیازی نیست به آن بیشتر از این فکر کنید- دما بر اساس خواسته شما تنظیم می شود. مهم ترین مزیت ادغام آن در یک سیستم هوشمند همانند Control4 این است که شما می توانید به سرعت برای فعالیت هایی که روتین و عادی نیستند تنظیماتی را انجام دهید. به علاوه، این دستگاه دیگر نیاز ندارد حدس بزند زمانی که شما به رختخواب می روید روی چه دمایی تنظیم شود، چرا که شما تنها دکمه “شب بخیر” را فشار می دهید و دستگاه شما به سرعت انرژی خود را ذخیره می کند.

هانی ول زمانی که در دستگاه های گرمایشی سرمایشی ظاهر شد، یک استاندارد واقعی شد و جای خود را محکم کرد. ظاهر گرد و زیبای آن  نه تنها زیبایی آن را دوچندان کرده است، بلکه دارای موقعیت جغرافیایی نیز هست ( یک ویژگی در این دستگاه که از GPS برای تعریف مرزهای جغرافیایی استفاده می کند). آن را به تلفن خود وصل کنید و این دستگاه به صورت اتوماتیک دما را همانند زمانی که شما در خانه هستید تنظیم می کند. سیستم ردلینک یک راه حل را برای تقریبا هر سیستم تهویه مطبوع فراهم می آورد، از جمله هیترهای الکتریکی پایه ای! هرکدام از این ها را با  درایورهای Control4 را که فول امکانات هستند ترکیب کنید و در نتیجه شما دارای راه حلی کامل و جامع هستند که حتی سیستم تهویه مطبوع نیز عاشق آن خواهد شد.

در کلماتی که از آهنگ فروزن خوانده می شود – که برای همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند- که می گوید رهایش کن، شما نیز رهایش کنید. از شر وسایل گرمایشی سرمایشی قراضه خود خلاص شوید و به راحتی در قلعه خود زندگی کنید و پول هایتان را ذخیره کنید. ممکن است برای محصول بعدی دیزنی به آن پول نیاز داشته باشید.

دسته ها: انرژی، وبلاگ