۵ اپدیت سریع و آسان برای داشتن خانه ای امن تر و هوشمندتر

نوشته شده توسط مدیر در تاریخ: 19 آذر

بافرا رسیدن سال جدید، زمان خوبی است تا به خانه تان از نظر امنیت و پیشرفت های تکنولوژیکی رسیدگی کنید. چیزهای به روز زیادی وجود دارد که شما می توانید امنیت خانه خود را با آن ها بهبود بخشید – تنها چیزی که نیاز دارید چند دستگاه هوشمند و راه های امتحان شده و حقیقی است.

۱- دستگاه تشخیص دود خود را مدرنیزه کنید

باتری های کهنه، حدود ۲۴ درصد از هشدارهایی دودی که به صدا درنمی آیند را به دنبال دارند که این موجب آتش سوزی و مرگ می شود، اما اکثر مردم نمی دانند باتری های هشدار دود آن ها در حال اتمام است و یا تشخیص دهنده ی کربن مونواکسید آن ها درست کار نمی کند، آن هم تا زمانی که دیگر کار از کار گذشته است. با این حال، می توان از این قدم اشتباه با سرمایه گذاری در Nest Protect اجتناب کرد.

با سنسور صنعتی تشخیص دود و کربن مونواکسید، Nest Protect به صورت اتوماتیک سطوح باتری را صدها بار در روز چک می کند و لذا نیاز نیست شما خودتان این کار را انجام دهید. و زمانی که شما برق ها را در شب خاموش کردید، به صورت یک نور کم رنگ سبز سوسو می زند تا شما را مطمئن کند که کارها به درستی پیش می رود.  از همه بهتر Nest Protect با تلفن شما همگام سازی می شود و نصب و تنظیم آن تنها چند دقیقه زمان می برد.

۲- یک کیت ۷۲ ساعتی را برای بلایای طبیعی به کار ببرید

بسته به اینکه کجا زندگی می کنید، شاید در همسایگی شما زمین لزره، سیل، آتش سوزی و یا طوفان های زمستانی بیاید. اگر این کیت را ندارید، یک کیت اورژانسی و آماده شده در خانه تان نگهدارید تا در مواقع حوادث مانع رفتن شما شود.

اگر شما یک کیت آماده استفاده بخرید و یا خودتان آن را مونتاژ کنید، Red Cross توصیه می کند به اندازه ۳ روز تدارکاتی را برای خودتان در نظر بگیرید، از جمله:

• آب
• غذای فاسدنشدنی
• چراغ قوه با باتری اضافه
• جعبه کمک های اولیه
• دارو
• پتو اضطراری
• نقشه مکان محلی
• شارژر تلفن همراه
• اطلاعات تماس اورژانس و خانواده تان
• پول نقد

شاید بخواهید کالاهای گران قیمت تر خود را نیز به این کیت اضافه کنید، از جمله:

• دستگاه تصفیه آب
• چراغ قوه های خورشیدی
• تلفن ماهواره ای
• ژنراتور حامل

۳- قفل های هوشمند را فعال کنید

اگر در خانه شما بچه و یا تعداد متعددی آدم زندگی می کنند، و کسی فراموش کرد که در را قفل کند، بهتر است که درها خودشان قفل شوند. قفل های هوشمند یک راه آسان برای حدف این نیاز و کاهش ریسک ایمنی است.

با قفل هوشمند Yale، Baldwin و Kwikset شما می توانید از راه دور از هرجا قفل هایتان را کنترل کنید. به جای کلید، به هر عضو از خانواده یک کد می دهید و آن ها قادرند که پیام های متنی و یا فوری را در هر زمان که کسی وارد و یا از خانه خارج می شود دریافت کنند. در زمان اتصال به سیستم اتوماسیون خانه همانند Control4، قفل های شما به یک لمس واکنش نشان می دهد، همانند دکمه شب بخیر که تمام درها را همزمان را با خاموش کردن تمام برق های خانه و فعال کردن هشدار قفل می کند.

۴- سقفتان را بررسی کنید

هرسال سقفتان را بررسی کنید و تعمیراتی کوچک را اعمال کنید تا بتوانید از هزینه های زیاد در آینده بپرهیزید. شاید این همانند یک کاری که از نظر زمانی حساس است به نظر بیاید، اما بازرسی مداوم به شما کمک می کند که همپا با شرایط سقف خود پیش بروید و بدانید که چه زمانی باید از یک کارشناس برای تعمیر آن کمک بگیرید.

راحت ترین راه برای بررسی سالم بودن سقفتان – و اجتناب از خطر پوسته پوسته شدن آن- این است که اتاق زیرشیروانی تان را بررسی کنید. به دنبال چیزهایی همانند چوب های آسیب دیده، شکاف و نشتی، میخ های زنگ زده، لکه و رطوبت بگردید. اگر چیزی به نظر دردسرساز و یا مشکوک رسید، از یک کارشناس برای نگاه کردن به آن کمک بخواهید. به منظور جلوگیری و کاهش این نوع خرابی های ناشی از آب و هوا، یک سیستم حرارتی ضدانجماد نصب کنید.

۵- برای سیستم امنیتی خانه تان سرمایه گذاری کنید.

خانه هایی بدون سیستم امنیتی ۳۰۰ درصد بیشتر احتمال نفوذ دارند، لذا نصب یک سیستم هشدار و چند دوربین امنیتی راهی آسان برای حفاظت از خانه تان است. به لطف اتوماسیون خانه، سیستم های امنیتی به شما کمک می کنند تا چشمانتان به خانه باشد بدون اینکه مهم باشد در چه مکانی هستید.

بهترین دوربین های امنیتی خانگی براق و تر و تمیزند و با دیگر ابزارهای هوشمند خانه تان ادغام می شوند. به کمک یک اپلیکیشن متصل به خانه تان می توانید:

بررسی خود را انجام دهید و خانه را از دور تحت نظارت قرار دهید، درها را قفل کنید و درهای گاراژ را ببندید. سیستم هشدار را فعال/ غیرفعال کنید، دوربین ها را ببینید و پیام هایی فوری را به هنگام تشخیص یک حرکت دریافت کنید.

با چند راه ساده شما می توانید خانه خود را به روز رسانی کنید و در تکنولوژی های هوشمند سرمایه گذاری کنید، شما با این کار خانه خود را امن تر، هوشمندتر، و مطابق با نیازهایتان آن را شخصی سازی میکنید. هرچه بیشتر تنظیماتی را به طور منظم انجام دهید، بیشتر می توانید از خرج پول خود در آیند با مواجه با مشکلات جلوگیری کنید. از هم اکنون نسبت به به روز رسانی خانه خود اقدام کنید – میتوانید از یکی از نکاتی که امروز بیان شد استفاده کنید.

دسته ها: امنیت، وبلاگ