صوتی و تصویری

همه اتاق های خانه را با محتوای با کیفیت پر کنید. از دیدن جدید ترین فیلم های 4K تا پخش همزمان موسیقی، میتوانید تنها با یک ریموت کنترل از تمام این امکانات لذت ببرید یا یک سینمای خانگی شگفت انگیز ایجاد کنید. ساده، زیبا، آسان. یک سرگرمی بی دردسر در نوک انگشتانتان.

نشیمن

سیستم صوتی و تصویری خود را تنها با یک ریموت کنترل کنید و از سادگی لذت ببرید. دیدن تلویزیون، گشت و گذار در مجموعه فیلم ها، استریم ویدیو، بازی یا گوش دادن به موسیقی، همه و همه با سیستم یکپارچه Control4 برای کنترل آسان تمام تجهیزات صوتی و تصویری.

مشاهده اطلاعات بیشتر

سینمای خانگی

سینمای خانگی ای طراحی کنید که هر سالن سینمایی را به چالش بکشد. با فشار دکمه “فیلم” پرده پروژکتور پایین می آید،پخش کننده DVD روشن میشود، سیستم صدای فراگیر فعال شده و چراغ ها کم نور می شوند. سیستم صدای با کیفیت فراگیر، یک تلویزیون هوشمند یا سیستم پروژکتور و سیستم روشنایی قابل تنظیم دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از تماشای فیلم برای شما فراهم بیاید. تمام تجهیزات به راحتی از طریق یک ریموت یا صفحه لمسی قابل کنترل هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

سیستم صوتی یکپارچه

تمام خانه را از نوای موسیقی پر کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

سیستم تصویری یکپارچه

تماشای ویدیو با بهترین کیفیت صدا و تصویر در تمامی اتاق های خانه. تمام مجموعه فیلم ها و شبکه های تلوزیونی خود را بدون نیاز به منابع مختلف در تمامی اتاق ها به اشتراک بگذارید. با اشغال کم ترین فضا از دیدن فیلم لذت ببرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

راهکار های CONTROL4

راهکار های ما افزایش راحتی، آسایش وسرگرمی را از طریق فراهم آوری امکانات مورد نیاز زندگی روزمره شما تضمین میکند.