تجارت هوشمند

هدف ما ارائه راهکاریست که منجر به کارامد تر شدن و تمایز شما از سایر رقبا شود. سیستم Control4 امکاناتی در اختیار شما قرار میدهد که با بهبود کارایی، از سایر رقبا پیشی بگیرید. با تنظیم نور و موسیقی و دما به استقبال مشتریان خود بروید. با فشار یک دکمه سیستم امنیتی فعال میشود، چراغ ها روشن شده و دما تنظیم میشود. از هر نقطه از دنیا مراقب اوضاع باشید. اگر چراغ ها یا دستگاه ها روشن بماند یا فعالیت غیر عادی مشاهده شود، فورا با خبر شوید.

رستوران

کنترل پخش ویدیو از چند منبع مختلف بر روی چند تلویزیون از طریق یک رابط کابری ساده. تنظیم اتوماتیک نور و دما برای صرفه جویی در مصرف انرژی.

مشاهده اطلاعات بیشتر

سالن کنفرانس

با کمک Control4 بکار گیری تکنولوژی بسیار آسان خواهد بود. با فشار یک کلید چراغ ها کم نور میشوند، پرده پایین می آید و سیستم کنفرانس و تماس تصویری روشن میشوند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

هتل

تجربه ای بینظیر برای مهمانان. کاهش مصرف انرژی. کاهش هزینه ها. با کمک سیستم Conrtol4 به طور همزمان از همه این مزایا برخوردار شوید. سیستم های روشنایی و تهویه مطبوع را طوری تنظیم کنید که به محض خروج میهمان از اتاق مصرف انرژی را به حداقل برساند و به محض ورود با نور و موسیقی به آنان خوش آمد بگوید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

سالن ورزش

سالن های ورزشی معمولا دارای چندین تلویزیون و سیستم صوتی و سیستم های روشنایی و تهویه مطبوع و امنیتی هستند. کنترل تمامی این سیستم ها را به Control4 بسپارید. استخر، سونا و جکوزی را برای صرفه جویی در آب و انرژی تنظیم کنید. با یک دکمه همه چیز را خاموش کرده و سیستم امنیتی را فعال کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

مطب

با استفاده از Control4 آرامش و راحتی را برای خود و بیماران به ارمغان بیاورید. نور و تهویه را برای صرفه جویی در مصرف انرژی تنظیم کنید. سیستم روشنایی را برای نیاز های مختلف برنامه ریزی کنید. از سیستم تماس داخلی برای ارتباط با بیماران و همکاران استفاده کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

راهکار های CONTROL4

راهکار های ما افزایش راحتی، آسایش وسرگرمی را از طریق فراهم آوری امکانات مورد نیاز زندگی روزمره شما تضمین میکند.