نورپردازی هوشمند

با نور پردازی هوشمند زیبایی، آسایش و صرفه جویی در انرژی را به خانه بیاورید. وقتی در خانه نیستید خانه را فعال نشان دهید. با یک اشاره نور هر اتاقی را کم و زیاد کنید. با برنامه ریزی سیستم روشنایی، خانه به صورت اتوماتیک و بدون دخالت شما روشنایی را تنظیم میکند.

نور پردازی بیسیم

سیستم نور پردازی بیسیم با طراحی خیره کننده خود به زیبایی خانه شما خواهد افزود. دکمه های قابل شخصی سازی، نه تنها کنترل نور، بلکه موسیقی و فیلم و غیره را برای شما به ارمغان می آورد. چراغ های هر اتاق یا تمام خانه را با تنها یک اشاره روشن و خاموش کنید. سنسور های حرکتی در نبود شما چراغ ها را خاموش می کنند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

نور پردازی مرکزی

نور پردازی مرکزی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا کنترل های نور پردازی را به جای دیگری منتقل کنید. مثلا به داخل یک کمد. این قابلیت به شما اجازه میدهد تا دسته زیادی از کلید ها را با یک صفحه کلید زیبا و شکیل جایگزین کنید.توسط قابلیت شخصی سازی میتوانید سیستم های صوتی و تصویری، امنیتی و تهویه را نیز کنترل کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

نورپردازی خارجی

نور پردازی هوشمند هیچ حد و مرزی نمیشناسد. از زیر سقف تا زیر ستارگان. نور پردازی خارجی ساختمان شما میتواند هماهنگ با طلوع و غروب خورشید روشن و خاموش شود.می توانید چراغ های خارجی را جوری تنظیم کنید که با فعال شدن سیستم امنیتی شروع به چشمک زدن کنند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

راهکار های CONTROL4

راهکار های ما افزایش راحتی، آسایش وسرگرمی را از طریق فراهم آوری امکانات مورد نیاز زندگی روزمره شما تضمین میکند.